آهن ربا پیشگیری انتخابات دستگاه قضایی نظارت

آهن ربا: پیشگیری انتخابات دستگاه قضایی نظارت شورای قضایی عماکرد نهادها سازمان های دولتی انتخابات 96

پرسپولیس به عنوان قهرمان سوپر جام معرفی شد

به علت انصراف تیم استقلال از حضور در سوپر جام، تیم پرسپولیس برنده این دیدار و قهرمان سوپرجام معرفی شد.  پرسپولیس به عنوان قهرمان سوپر جا..

ادامه مطلب

جانشین امید از پارس می‌آید ، شفر جانشین نورافکن را گزینش کرد

به گزارش خبرآنلاین؛ به نظر نخستین اقدام شفر در نقل وانتقالات بین دو فصل، پر کردن جای خالی امید نورافکن هست. بازیکن مستعد ۲۱ ساله ای که احتمالا استقلال ر..

ادامه مطلب

تیم دومم استقلال است/ پرسپولیس قهرمان لیگ شده، حالا قهرمان آسیا بشود ، پروین

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه داربی هشتاد و ششم پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: استقلال این روزها تیم خوبی شده است و پرسپولیس شرایط معنوی خوبی..

ادامه مطلب

باید نیمه اول کار را تمام می‌کردیم/ دلواپس تمدید قرارداد بازیکنان نیستم ، برانکو

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی دو بر صفر تیمش برابر سپاهان گفت: ابتدا عذرخواهی می کنم بابت عدم حضورم در نشست دیروز. واقعا در ترافیک بدی مان..

ادامه مطلب

آلکسیس سانچس با یونایتد به توافق رسید

مهاجم گلزن شیلیایی با کلوب منچستریونایتد به توافق رسید و به زودی قرارداد خود را امضا خواهد کرد. آلکسیس سانچس با یونایتد به توافق رسید عبار..

ادامه مطلب

شانس کشور عزیزمان ایران جهت افزایش ازگروه بالاست / کرانچار

سرمربی تیم سپاهان راجع به قرعه‌کشی جام‌جهانی و برنامه سرمربی تیم ملی جهت آماده‌سازی شاگردانش می‌گوید. کرانچار: شانس کشور عزیزمان ایران جهت افزایش..

ادامه مطلب

از بین بردن آخرین بازمانده از آسیا ، حسرت قهرمانی تیم‌های کشور عزیزمان ایران ۲۵ ساله شد

تیم فوتبال نوجوانان کشور عزیزمان ایران با پیروزی برابر مکزیک به مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام جهانی افزایش کرد و باید جهت رسیدن به مرحله نیمه نهایی ب..

ادامه مطلب

پیروزی والیبالیست‌های کشور عزیزمان ایران برابر لهستان بی‌دفاع

با گذشت یک سال از بازی برتری کشور عزیزمان ایران و لهستان در انتخابی المپیک، ملی‌پوشان کشور عزیزمان ایران بدون کاپیتان خود بار دیگر توانستند این تیم را شکست ..

ادامه مطلب

العین را ببریم، امسال رویایی می‌شود/ طرفداران نگذارند غریب باشیم ، منصوریان

آخرین بازی استقلال و یک سؤال مهم‌؛ آیا نخستین فصل منصوریان در تیم محبوبش، رؤیایی تمام می‌شود؟ منصوریان: العین را ببریم، امسال رویایی می شود/ طرفد..

ادامه مطلب