آهن ربا پیشگیری انتخابات دستگاه قضایی نظارت

آهن ربا: پیشگیری انتخابات دستگاه قضایی نظارت شورای قضایی عماکرد نهادها سازمان های دولتی انتخابات 96

منزل سلبریتی‌ها زیر سی‌سال چگونه است؟

خریدن منزل ای قبل از رسیدن به سی سال، آن هم با پولی که خودت به دست آورده ای، می تواند کاری خاص و شگفت انگیز باشد. در این مطلب به بعضی از خانه‌هایی اشا..

ادامه مطلب

مرا زیاد با صدایم می‌شناسند ، اختاپوس «آهوی پیشونی سفید ۲» هستم

ساغر عزیزی که با بازی در نقش فرح پهلوی مجموعه «معمای شاه» آشنا می‌شد این روزها در فیلم سینمایی «آهوی پیشونی سفید ۲» ساخته سیدجواد هاشمی ایفای نقش می کند.&nb..

ادامه مطلب

سپند امیرسلیمانی بازیگر ویدیویی «کروکی» شد

سپند امیرسلیمانی در بخش ویدیویی نمایش «کروکی» به کارگردانی مجتبی احمدی به ایفای نقش می پردازد. سپند امیرسلیمانی بازیگر ویدیویی «کروکی» شد ..

ادامه مطلب

فیلمی دیگر راجع به شخصیت محبوب «جنگ ستارگان» ساخته می‌شود

بعد از ساخته شدن فیلمی جداگانه در مورد شخصیت هان سولو، حالا یکی دیگر از چهره‌های محبوب دنیای «جنگ ستارگان» فیلم خودش را خواهد داشت. فیلمی دیگر را..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (485)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

عکس ، دورهمی&quot، خداحافظی رسمی مهران مدیری و عوامل &quot+

به گزارش ایسنا، ضبط آخرین قسمت از «دورهمی» (پنجشنبه ١١ خرداد ماه) انجام شد ولی طبق اعلام شبکه نسیم پخش آن تا دو ماه آینده ادامه خواهد داشت. ..

ادامه مطلب

تنهایی افسردگی می آورد ، ایمان و خانواده دوستی معیارهایم جهت ازدواج است

شهرزاد کمال‌زاده بازیگری را با سریال «هزاران چشم» ساخته کیانوش عیاری شروع کرد و در سال 1383 با بازی در فیلم «دیشب باباتو دیدم آیدا» به کارگردانی رسول ص..

ادامه مطلب