آهن ربا پیشگیری انتخابات دستگاه قضایی نظارت

آهن ربا: پیشگیری انتخابات دستگاه قضایی نظارت شورای قضایی عماکرد نهادها سازمان های دولتی انتخابات 96

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پیروزی والیبالیست‌های کشور عزیزمان ایران برابر لهستان بی‌دفاع

با گذشت یک سال از بازی برتری کشور عزیزمان ایران و لهستان در انتخابی المپیک، ملی‌پوشان کشور عزیزمان ایران بدون کاپیتان خود بار دیگر توانستند این تیم را شکست بدهن

پیروزی والیبالیست‌های کشور عزیزمان ایران برابر لهستان بی‌دفاع

پیروزی والیبالیست های کشور عزیزمان ایران برابر لهستان بی دفاع

عبارات مهم : ایران

با گذشت یک سال از بازی برتری کشور عزیزمان ایران و لهستان در انتخابی المپیک، ملی پوشان کشور عزیزمان ایران بدون کاپیتان خود بار دیگر توانستند این تیم را شکست بدهند.

با گذشت یک سال از بازی برتری کشور عزیزمان ایران و لهستان در انتخابی المپیک، ملی پوشان کشور عزیزمان ایران بدون کاپیتان خود بار دیگر توانستند این تیم را شکست بدهند.

پیروزی والیبالیست‌های کشور عزیزمان ایران برابر لهستان بی‌دفاع

به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در سومین و آخرین بازی خود در هفته اول لیگ جهانی ۲۰۱۷ به مصاف لهستان رفت.

لهستان علی رغم کشور عزیزمان ایران که تمام بازی های خود را با شکست پشت سر گذاشته، در دو بازی آخر خود پیروز شده است است.

با گذشت یک سال از بازی برتری کشور عزیزمان ایران و لهستان در انتخابی المپیک، ملی‌پوشان کشور عزیزمان ایران بدون کاپیتان خود بار دیگر توانستند این تیم را شکست بدهن

آخرین دیدار کشور عزیزمان ایران و لهستان قبل از شروع لیگ جهانی و در یک دیدار تدارکاتی بود که لهستان با نتیجه ۳ بر صفر برابر کشور عزیزمان ایران پیروز شد ولی آخرین بازی رسمی دو تیم در المپیک ۲۰۱۶ ریو بود که در یک بازی پرحاشیه و جنجالی کشور عزیزمان ایران ۳ بر ۲ پیروز شد.

نکته جالب این دیدار این است که ۱۵ خرداد سال گذشته تیم ملی کشور عزیزمان ایران با برتری برابر لهستان جواز حضور در المپیک را کسب کرد و یک سال بعد از آن بازی باردیگر دو تیم در لیگ جهانی به مصاف هم می روند.

ایران و لهستان در لیگ جهانی هم ۸ بار به مصاف هم رفتند که لهستان ۵ و کشور عزیزمان ایران ۳ برد را کسب کرده است.

پیروزی والیبالیست‌های کشور عزیزمان ایران برابر لهستان بی‌دفاع

فردیناندو دجورجی که به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گزینش شده است هست، پیش از این کاندیدای سرمربی گری تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران هم بود ولی او ترجیح داد روی نیمکت عقاب ها بنشیند.

سعید معروف کاپیتان و پاسور تیم ملی والیبال به علت بیماری بازی برابر لهستان را از دست داد.

با گذشت یک سال از بازی برتری کشور عزیزمان ایران و لهستان در انتخابی المپیک، ملی‌پوشان کشور عزیزمان ایران بدون کاپیتان خود بار دیگر توانستند این تیم را شکست بدهن

ماچیه موزای، داوید کونارسکی، بارتوش کورک، کارول کلوش، بارتلومیه لیمناسکی، دامیان وویتاشک، فابیان درژیزگا، گژگورژ لوماش، میخال کوبیاک، الکساندر سیلوکا، یاکوب کوچانوفسکی، پاول زاتورسکی، رافال بوشِک ومتئوش بینیک بازیکنان تیم ملی لهستان در این مسابقه ها هستند.

سعید معروف، فرهاد سال افزون، رضا قرا، امیر غفور، فرهاد نظری افشار، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی پور، محمد جواد معنوی نژاد، سامان فائزی، عادل غلامی، مسعود غلامی، مهدی مرندی و مصطفی حیدری تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران را در لیگ جهانی همراهی می کنند.

پیروزی والیبالیست‌های کشور عزیزمان ایران برابر لهستان بی‌دفاع

ست اول ۲۵-۱۸ لهستان

فرهاد سال افزون، سامان فائزی، مسعود غلامی، مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی پور، امیر غفور، مرندی (برای دریافت) و حیدری (برای توپ گیری) بازی را جهت کشور عزیزمان ایران شروع کردند. فائزی و میرزاجانپور به جای غلامی و قائمی و سال افزون به اجبار به جای معروف در ترکیب مهم قرار گرفتند.

اولین امتیاز این بازی را لهستانی ها از روی دریافت ناقص تیم ملی کشور عزیزمان ایران به دست آورد و در ادامه سفید پوشان لهستان سه امتیاز دیگر گرفتند و بازی ۴ بر یک شد.

بازیکنان کشور عزیزمان ایران در دیدار برابر لهستان هم روی توپ گیری ها هماهنگ نبودند. همین باعث برتری ۱۱-۷ لهستان برابر کشور عزیزمان ایران شد.

توپ کوبیاک با برخورد به دستان میرزاجانپور در زمین کشور عزیزمان ایران جای گرفت تا لهستان ۱۶-۱۰ پیش بیفتد.

خطای دو ضرب مرندی بازی را ۲۲-۱۴ به نفع لهستان کرد.

ادامه ناهماهنگی بازیکنان کشور عزیزمان ایران باعث شد ست اول این دیدار با برتری ۲۵-۱۸ لهستان به آخر برسد.

در ست اول کشور عزیزمان ایران یک و لهستان ۲ امتیاز را از دفاع روی تور به دست آوردند. تعداد اشتباهات کشور عزیزمان ایران هم در این ست ۷ و جهت لهستان ۵ بود.

ست دوم ۲۵-۲۳ ایران

نکته عجیب در شروع ست ذوم این دیدار برخورد دست سامان فائزی به چشم میرزاجانپور بود که باعث خونریزی چشم این بازیکن شد.

در ست دوم کشور عزیزمان ایران کمی بهتر بود و توانست ۶ بر ۵ از لهستان پیش بیفتد. بیرون رفتن توپ امیر غفور باعث شد این بار لهستانی ها از کشور عزیزمان ایران پیش بیفتند.

حضور اضطراری معنوی نژاد به جای میرزاجانپور در ست دوم باعث شد روند اسپک های کشور عزیزمان ایران بهتر شود و این بازیکن جوان تاثیر خوبی روی روند امتیاز گیری کشور عزیزمان ایران داشت.

در ادامه و در حالی که لهستان ۱۷ بر ۱۵ پیش بود بازیکنان کشور عزیزمان ایران رفته رفته امتیازهای عقب افتاده را جبران کردند تا در امتیاز ۲۱ با لهستان به تساوی رسیدند.

سرویس خوب معنوی نژاد با دریافت خوبی از سوی لهستانی مواجه نشد و کشور عزیزمان ایران ۲۲-۲۱ پیش افتاد تا دجورجی درخواست وقت استراحت کند.

در امتیازهای نهایی نظری افشار ۳۳ ساله به جای مسعود غلامی به زمین آمد و تیم ملی از روی سرویس همین بازیکن ۲۳ بر ۲۱ از حریف پیش افتاد.

سرویس کونارسکی که تا در این بازی به بیرون رفت تا این ست ۲۵-۲۳ به سود کشور عزیزمان ایران به آخر برسد.

تا آخر ست دوم کونارسکی ۱۲ امتیاز جهت لهستان و غفور ۱۱ امتیاز جهت کشور عزیزمان ایران کسب کردند.

ست سوم ۲۵-۲۳ ایران

ست سوم این دیدار با برتری جزیی لهستان شروع شد و این تیم موفق شد ۶ بر ۴ از کشور عزیزمان ایران پیش بیفتد.

تا اواسط ست سوم کشور عزیزمان ایران تنها دو امتیاز آن هم به وسیله غفور و عبادی پور از دفاع روی تور به دست آورده بود.

سرویس کونارسکی به تور برخورد کرد تا اختلاف امتیاز دو تیم کم شود بازی ۱۱-۱۰ به نفع لهستان باشد.

دفاع عبادی پور و غلامی در برابر بوژک باعث شد کشور عزیزمان ایران سومین امتیاز خود را از دفاع روی تور به دست بیاورد. عبادی پور بار دیگر دریژزگا را دفاع کرد تا بازی به تساوی ۱۳-۱۳ برسد.

دفاع زاتورسکی و کلوش برابر مسعود غلامی اختلاف دو تیم را به ۳ امتیاز رساند و بازی ۱۷-۱۴ شد. دفاع معنوی نژاد برابر کوبیاک و سرویس عبادی پور باعث شد باردیگر بازی در امتیاز ۱۷ به تساوی برسد.

در ست سوم آمار دفاع و البته هماهنگی بازیکنان کشور عزیزمان ایران بهتر از دو ست قبل شد.

رضا قرا هم که جهت کشور عزیزمان ایران به میدان آمده بود امتیاز مستقیم سرویس گرفت و بازی ۲۰-۱۸ به نفع کشور عزیزمان ایران شد.

اسپک خوب امیر غفور هم باعث شد بازی در ست سوم ۲۳-۲۱ شود. در نهایت همین بازیکن امتیاز ۲۵ را جهت کشور عزیزمان ایران گرفت تا تیم ملی ۲۵-۲۳ برنده ست سوم باشد.

بردن دو ست از لهستان باعث شد کشور عزیزمان ایران نخستین امتیاز خود را در لیگ جهانی ۲۰۷ کسب کند.

تغییرات اضطراری در تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در این بازی رخ داد و بازیکنانی چون معنوی نژاد، فائزی، سال افزون و قرا در ترکیب تیم ملی قرار گرفتند و نسبت به دیگران بازیکنان که جزو نفرات مهم هستند و در بازی های گذشته حضور داشتند نمایش بهتری ارائه دادند.

ست چهارم ۲۵-۲۲ ایران

در ست چهارم هم شاگردان کولاکوویچ بازی خوبی را ارائه دادند و در توپ گیری ها عملکرد خوبی داشتند و توانستند ۶ بر ۲ از لهستان تیم بدون شکست این مسابقه ها پیش بیفتند.

تیم ملی بازهم از خط سرویس از لهستان امتیاز سرویس گرفت و دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند.

عبادی پور روی پاس سال افزون امتیاز ۱۵ را جهت کشور عزیزمان ایران کسب کرد و کشور عزیزمان ایران ۱۵-۹ پیش افتاد. سال افزون در این بازی عملکرد خوبی داشت و این در حالی بود که قبل از این دیدار هیچ کس فکر نمی کرد کشور عزیزمان ایران در غیاب کاپیتان و پاسور مهم خود در این دیدار حرفی جهت گفتن داشته باشد.

عبادی پور تا اواسط ست چهارم سه امتیاز مستقیم سرویس را جهت کشور عزیزمان ایران کسب کرد. در دفاع و دریافت ها هم بازیکنان کشور عزیزمان ایران عملکرد خوبی داشتند که نسبت به دو بازی گذشته پیشرفت داشت.

حمایت خوب بازیکنان کشور عزیزمان ایران از یکدیگر باعث شد کشور عزیزمان ایران ۲۰-۱۷ در ست چهارم پیش بیفتد و این تیم در استانه پیروزی در این ست و این بازی باشد.

معنوی نژاد ستاره این بازی کشور عزیزمان ایران موفق شد امتیاز ۲۲ را جهت کشور عزیزمان ایران به دست بیاورد.

کورک ستاره لهستانی ها در انتهای ست چهارم به بازی آمد تا این تیم را در حمله کمک کند.

در نهایت این بازی قشنگ و کم نقص از بازیکنان ذخیره کشور عزیزمان ایران با نتیجه ۲۵-۲۲ در ست چهارم به آخر رسید تا کشور عزیزمان ایران در مجموع برنده بازی باشد.

با برتری کشور عزیزمان ایران در این ست این بازی با نتیجه ۳ بر یک به نفع شاگردان کولاکوویچ به آخر رسید تا لهستان نخستین شکستش را بعد از پیروزی برابر قهرمان و نایب قهرمان المپیک مجبور شود.ُ

این نخستین پیروزی رسمی تیم ملی کشور عزیزمان ایران با کولاکوویچ بود.

امیر خوش خبر به عنوان سرپرست، ایگور کولاکوویچ (سرمربی) پیمان اکبری (مربی) دراگان کوبیلسکی و سعید رضایی (کمک مربیان)، دکتر سیامک افروزی (پزشک) دانیل میسیچ (مربی بدنساز)، نوید مشجری (آنالیزور)، علیرضا پیشیاره (ماساژور) نیز کادر فنی تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران را تشکیل می دهند.

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در هفته دوم لیگ جهانی که از ۱۹ خرداد شروع می شود میزبان تیم های صربستان، آرژانتین و بلژیک است.

واژه های کلیدی: ایران | لهستان | لهستان | بازیکنان | دیدار تدارکاتی | پیروزی والیبال | تیم ملی والیبال | میلاد عبادی پور

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs