آهن ربا پیشگیری انتخابات دستگاه قضایی نظارت

آهن ربا: پیشگیری انتخابات دستگاه قضایی نظارت شورای قضایی عماکرد نهادها سازمان های دولتی انتخابات 96

گت بلاگز اخبار حوادث محکومیت مرد جوان به اتهام آزار جنسی دختر ١٣ساله

قضات مرد جوانی را که متهم به آزارواذیت دختری نوجوان هست، به شلاق و تبعید محکوم کردند.  

محکومیت مرد جوان به اتهام آزار جنسی دختر ١٣ساله

عبارات مهم : پرونده

قضات مرد جوانی را که متهم به آزارواذیت دختری نوجوان هست، به شلاق و تبعید محکوم کردند.

به گزارش شرق، این پرونده یک سال پیش به جریان افتاد؛ زمانی که دختر ١٣ ساله ای به مأموران مراجعه کرد و مدعی شد از سوی مردی جوان مورد آزارواذیت قرار گرفته هست. این دختر گفت: «مردی به من قول ازدواج داده بود، یک روز که مادر و خواهرم در منزل نبودند به من گفت می خواهد من را ببیند و چند دقیقه زیاد هم نمی ماند، من هم اجازه دادم به منزل ما بیاید، ولی زمانی که رسید من را به زور مورد آزارواذیت قرار داد و بعد هم منزل را ترک کرد». با توجه به شکایت این دختر و مادرش، دستور بازداشت متهم صادر شد و جوان ٢٥ ساله دستگیر شد. او قبول کرد با دختر نوجوان رابطه داشته ولی تجاوز به عنف را نپذیرفت تا اینکه پرونده جهت پیگیری زیاد به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت. در جلسه پیگیری به این پرونده، ابتدا دختر نوجوان در جایگاه حاضر شد و گفت: «چند سال پیش پدرومادرم از هم جدا شدند و من با مادر و خواهرم زندگی می کردم. آنها هر روز صبح سرکار می رفتند و من تنها می ماندم.

چند ماه قبل با مردی جوان آشنا شدم. او همسر و فرزند داشت ولی به گفته خودش با همسرش درگیری داشت و مدتی بود که با هم رابطه نداشتند. او به من ابراز علاقه کرد و گفت دوست دارد با من ازدواج کند و من هم به همین علت با او رابطه برقرار کردم تا اینکه روز اتفاق به من گفت می خواهد من را ببیند. او می دانست روزها در منزل تنها هستم و چون پدرم کنارم نیست به دوستی زیادی نیاز دارم و از این نقطه ضعف من استفاده می کرد، هنگامی که به منزل آمد من را به زور مورد تجاوز قرار داد».

محکومیت مرد جوان به اتهام آزار جنسی دختر ١٣ساله

این در حالی بود که متهم نیز به داشتن رابطه با دختر نوجوان اعتراف کرد و گفت: «من با همسرم رابطه ای نداشتم. من به این دختر علاقه مند شدم و واقعا می خواستم با او ازدواج کنم و روز اتفاق هم دختر نوجوان خودش من را به منزل دعوت کرد و من هم به میل خودش با او رابطه برقرار کردم».

او در پاسخ به اینکه اگر با همسرش اختلاف داشته آیا از او جدا نشده هست، گفت: «من فرزند داشتم و به خاطر اینکه فرزندم دچار گرفتاری های طلاق نشود، از همسرم جدا نمی شدم. بعد از اینکه با این دختر نوجوان آشنا شدم و درگیری های او را دیدم، متوجه شدم اشتباه نکردم و نباید همسرم را طلاق بدهم. چون این دختر زیاد وقت ها تنها بود و به علت تنهایی به سمت من آمده بود».

قضات مرد جوانی را که متهم به آزارواذیت دختری نوجوان هست، به شلاق و تبعید محکوم کردند.  

با آخر گفته های متهم هیئت قضات جهت صدور رأی وارد شور شدند و متهم را به ٩٩ ضربه شلاق و دو سال تبعید محکوم کردند، او بعد از دریافت رأی درخواست تجدیدنظر کرد و گفت از کرده اش پشیمان هست، قضات نیز سه ماه از تبعید او کسر کردند.

واژه های کلیدی: پرونده | ازدواج | نوجوان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs