آهن ربا پیشگیری انتخابات دستگاه قضایی نظارت

آهن ربا: پیشگیری انتخابات دستگاه قضایی نظارت شورای قضایی عماکرد نهادها سازمان های دولتی انتخابات 96

گت بلاگز اخبار اجتماعی پیام تلگرامی محسن هاشمی راجع به حوادث تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران

منتخب مردم در شورای شهر پنجم به حوادث 17 خرداد پایتخت کشور عزیزمان ایران تصویر العمل نشان داد و همه دوستداران کشور عزیزمان ایران و علاقمندان نظام را به کنار گذا

پیام تلگرامی محسن هاشمی راجع به حوادث تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران

پیام تلگرامی محسن هاشمی راجع به حوادث تروریستی تهران

عبارات مهم : ایران

منتخب مردم در شورای شهر پنجم به حوادث 17 خرداد پایتخت کشور عزیزمان ایران تصویر العمل نشان داد و همه دوستداران کشور عزیزمان ایران و علاقمندان نظام را به کنار گذاشتن اختلاف و همدلی جهت حمایت از کشور عزیزمان ایران دعوت کرد.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی منتخب اول مردم در شورای شهر پنجم در پیج اینستاگرام خود در تصویر العمل به حوادث تروریستی روز گذشته پایتخت کشور عزیزمان ایران نوشت: « 17 خرداد پایتخت کشور عزیزمان ایران شاهد حملات تکان دهنده ای بود که بار دیگر خون پاک هموطنانمان را بر زمین ریخت.

پیام تلگرامی محسن هاشمی راجع به حوادث تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران

اگرچه این حوادث دردناک پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت مردم کشور عزیزمان ایران تکرار خاطرات تلخ کارها تروریستی گذشته بود ولی به جهانیان نشان داد کشور عزیزمان ایران بزرگترین قربانی تروریسم است.

همراه با خانواده هایی که در سوگ عزیزانشان نشسته اند. سوگوار شهروندان بی گناهی هستیم که قربانی تحجر و تعصب کور مذهبی جریان واپسگرا و محصول استعمار هستند که از هر دو سو از دنیا اسلام قربانی می گیرند. ریشه حوادث پایتخت کشور عزیزمان ایران را باید در عوض کردن جغرافیایی سیاسی و امنیتی منطقه جستجو کرد که بر اساس منافع جریانات تندرویی که در قطب های جهانی و منطقه ای به قدرت رسیده اند؛ در پی کشاندن آتش خشونت و ترور و بی ثباتی به کشور عزیزمان ایران هستند. این حملات تروریستی اگرچه تهدیدی جهت امنیت کشور به شمار می آید ولی می تواند فرصتی در جهت تقویت وحدت، همبستگی ملی و اثبات مظلومیت کشور عزیزمان ایران در نظام بین المللی باشد.

منتخب مردم در شورای شهر پنجم به حوادث 17 خرداد پایتخت کشور عزیزمان ایران تصویر العمل نشان داد و همه دوستداران کشور عزیزمان ایران و علاقمندان نظام را به کنار گذا

هاشمی در ادامه نوشت در این شرایط حساس، کارآمدی دستگاه های امنیتی کشور در کنار همگرایی فراگیر همه جریانات سیاسی و اجتماعی ذیل مفهوم کشور عزیزمان ایران و تحت هدایت رهبر انقلاب می تواند کشور را از مرحله ای که یادآور بحران 60 است و با وحدت و حضور حماسی مردم و درایت و تدبیر آیت الله هاشمی رفسنجانی تحت رهبری امام خمینی (ره) موجب آخر بحران شد، عبور دهد.

در آخر همه دوستداران کشور عزیزمان ایران و علاقمندان نظام را به کنار گذاشتن اختلافات و همدلی جهت حمایت از کشور عزیزمان ایران دعوت می کنیم.»

واژه های کلیدی: ایران | حوادث | قربانی | تروریستی | روز گذشته | محسن هاشمی | حملات تروریستی | هاشمی رفسنجانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs